שחזור גבות

שחזור הגבות באופן טבעי...

השתלת גבות

הגבות ממלאות תפקיד חשוב ביותר במראה הפנים הרבה יותר ממה שרוב האנשים מבינים. למעשה השתלת גבות עשויה לשנות את תווי הפנים החשובים ביותר התורמים להתרשמות ראשונה – אפילו יותר מהעיניים. גבות מבטאות הבעת פנים של מחשבה ורגשות, ומדגישות את הסגנון האישי והאישיות הייחודית שלך. למרבה הצער, כמו בשאר חלקי הפנים, הזמן עושה את שלו ומשפיע גם על מראה הגבות.

שנים של מריטה ושעווה, מחלות, טראומות, טיפולים רפואיים, שינויים הורמונליים והזדקנות עלולים להוביל לגבות דלילות, א-סימטריות, וצורת הגבה עצמה יכולה להשתנות משמעותית לאורך זמן. רופאי צ’וי אקספרט מספקים למטופלים השתלת גבות טבעית ביותר אשר תחזיר להם את מראה צעיר ורענן.

Eyebrow transplant

ארבעת השלבים להשתלת גבות

  • ייעוץ רפואי ותכנון מראה הגבות עם הרופא המטפל
  • חילוץ הזקיקים מהאזור התורם (עורף)
  • השתלת הזקיקים בעזרת שימוש במזרק CHOI
  • טיפול משלים לאחר ההליך

שלבי טיפול השתלת גבות

1 –תכנון: מדידת האזור הרצוי ועיצוב הגבות יקבע במהלך בדיקת הרופא. בשלב זה הרופא יכין תוכנית טיפול תוך התחשבות בתווי הפנים של המטופלים ובצרכיהם האישיים.

2 – חילוץ זקיקים וירטואלי: שיטת חילוץ הזקיקים ללא גילוח, מיושמת בדרך כלל על מטופלים עם שיער ארוך, שיטה זו משמשת גם להשתלת גבות. המספר הקטן של השתלים הדרושים יאפשר לבצע הליך זה בקלות יחסית. הוצאת שתלים ביישום השיטה הלא מגולחת מחייבת רק שטח קטן בחלק האחורי של הראש. האזור המגולח בו יוצאו השתלים לא יהיה גלוי, מכיוון שהוא מכוסה בשיער הקיים. כאשר מחלצים את זקיקי השיער יבולו רק שערות בודדות. מכיוון שרק שערות בודדות יכולות לספק מראה אסתטי לגבות.

3 – השתלה: לאחר הפסקת האוכל מתחילים את שלב השתלת השיער בגבות לפי תכנית הטיפול והעיצוב עליו הוסכם מראש, בשלב זה הרופא מזריק באופן ישיר את זקיקי השיער בשיטת CHOI לפי כיוון ועומק מוגדרים, ההליך מבוצע בהרדמה מקומית וללא כל כאב.

טיפול לאחר הליך

למחרת ההליך יוחל נוזל מיוחד בכדי להבטיח כי זקיקי השיער עוגנו לרקמת העור, כמו גם על מנת למנוע סיבוכים רפואיים אחרים. מכיוון שהשתלת גבות מצריכה רק כמות ממוצעת של 200-400 השתלות, בדרך כלל ההליך אורך 2-3 שעות.

מלאו את הטופס כעת

    English