שיטת 5 השלבים של CHOIEXPERT

כך תמנע השתלת שיער כושלת...
השתלת שיער בטוחה

חמשת השלבים להשתלת שיער בטוחה ואיכותית – אנו מאבחנים את שיערך באמצעות מערכת אבחון מיוחדת ומתכננים את השתלת השיער בהתאם.

חילוץ זקיקים מתבצע באופן ידני משולב ממונע באמצעות פאנץ’ יעודי מיוחד על ידי ד”ר כריס בלבד.

תמיסה מדעית לשימור שתלי השיער עד % 100 (Hypothermosol) ריפוי מהיר של האזור התורם בעזרת טיפול תאי גזע התוצאות נראות לעיין כבר מהתחלה תוך שימוש בתרסיס ATP לאחר ההליך.

מלא את טופס הפניה כעת

  1-מערכת אבחון פורצת דרך לטיפולים הטובים ביותר

  2-הוצאת זקיקי השיער בצורה ידנית בשילוב ממונע

  3- פתרון מדעי לשימור שתלים (התחייבות של עד 100% שרידת שתלים)

  4- החלמה מהירה באמצעות טיפול בתאי גזע לאחר ההליך

  5- ATP תרסיס מיוחד אשר מזרז את הצמיחה ומרכך את הגלדים בימים הראשונים.

  מערכת אבחנה מתקדמת
  קרא עוד...

  מערכת אבחון: מערכת האבחון בה משתמשים ב ChoiExpert הנה המתקדמת ביותר בתחום הטיפול בהתקרחות ואבחון הקרקפת במטרה לתכנן עבורך טיפול בהתאמה אישית ולהגיע לציפיות שלך בצורה הטובה ביותר: אנו מבצעים ניתוח מורחב של השיער והקרקפת שלך הכולל מדידת מספר השערות בכל ס”מ ^ 2, סוג שיערך, עובי השיער סוג העור וחישוב יכולת האזור התורם שלך.

  לאחר מכן אנו מחשבים לכמה שיער אנו זקוקים לתיקון הפערים באזור המקריח ולבסוף אנו מהווים את התוכנית המדעית המותאמת אישית שלכם לטיפול.

  לפני שנמשיך להליך אנו בודקים בעיות דרמטולוגיות בעור השעיר ומיישמים את הטיפול הנדרש. מערכת ניתוח השיער שלנו תוכננה על ידי מנתחי השתלת שיער ופותחה על ידי מפתחי תוכנה מנוסים.

  בעזרת מצלמות מיקרו אנו מנתחים את יכולת אזור התורם שלך, את מספר השערות שניתן לחלץ מהאזור התורם, את מספר השתלים שנוכל לחלץ בבטחה כדי להשאיר אחריה את כמות השיער שהם גבול המיצוי שלנו, (עובי השיער הוא גורם חשוב מאוד בשלב מילוי האזור הדליל). כך למעשה אנו עושים את הצעד הראשון להשתלת שיער בטוחה ומוצלחת.

  חילוץ זקיקים
  קרא עוד...

  חילוץ ידני או ממונע? שיטת FUE ידני היא למעשה טכניקת ה- FUE הראשונה. עם הזמן, הרופאים השתמשו בשמות רבים כדי לתאר שיטה זו. שיטה זו ידועה בכינוי “חילוץ ידני”. הן בחילוץ ידני והן בחילוץ מיקרו מוטורי, הנקודה המכריעה היא לחלץ את זקיק השיער בשלמותו ולא לגרום לשבירת הזקיק (נזק נפוץ במרפאות טכנאים בעיקר בטורקיה)

  הליך זה מבוצע כשמו לחלוטין ביד. להב גלילי בקוטר של 1 מ”מ ומטה משמש לפעולת החילוץ. יחידות פוליקולריות מוסרות ידנית מהאזור התורם על ידי תנועה סיבובית לצדדים. ב FUE ידנית כמו גם ב- FUE מיקרו ממונע, אורך יחידות הזקיק מחושב על ידי המנתח והוא קובע את קוטר הפאנץ’ על פי האנטומיה השונה של כל מטופל. לאחר החילוץ, יחידות הזקיקים נאספות ביד אחת אחת. רופא מנוסה יכול לחלץ 1500-2000  יחידות זקיק ביום, תוך שמירה על כללי הבטיחות.

  לפני שנים רבות השאלה הייתה FUT או FUE; אבל זה דבר שאינו מוטל בספק יותר שכן FUE מוכח כיעיל ומועדף בהרבה על ידי המטופלים. בימינו השאלה העיקרית בנושא השתלות שיער FUE הייתה; חילוץ ידני או ממונע? ותשובתינו היא שכל אדם הוא ייחודי וכל מקרה שונה, לכן לוקחים בחשבון בכל פעם את כל הגורמים אשר אנו משתמשים בהם באופן ידני, ממונע, או שילוב שניהם כדי לבצע השתלת שיער בטוחה המנצלת בצורה מקסימלית את האזור התורם לפי שימוש בפרוטוקול ייחודי של Choiexpert.

  שימור הזקיקים
  קרא עוד...

  פיתרון שימור (Hypotermosol + ATP)

  מאמרים מדעיים מדווחים כי פיתרון זה מאפשר 99% הישרדות של שתל בהליכים הנמשכים יותר מ -4 שעות בהשוואה לפתרונות אחרים כמו Ringer Lactate ו- Salt Normal.

  זהו גורם חשוב מאוד בכל השתלת שיער לאחסון השתלים המופקים כאשר הם מחוץ לגוף מבלי לפגוע בהם. וכמובן שהדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא להתייחס אליהם בדיוק כמו לכל איבר אחר. מחקרים רבים נערכו במשך שנים ארוכות בניתוחים שנמשכים יותר מ- 4-5 שעות, השתלים מתחילים להתייבש ולהרס כתוצאה מהשינויים בתאים ומחוצה להם; שיעור אובדן השתל הגבוהה ביותר הוא בפעולות הנמשכות למעלה מ -4 שעות ככל שהיתרה התוך-תאית והתאית של השתלים שנשארים במי אינפוזיה רגילים.

  זוהי בעיה שאנו מצליחים לפטור על ידי אחסון השתלים בשני סוגי תמיסה מיוחדים הנקראים Hypothermosol-FRS ו- ATP הגורמים לשתלים לעמידות של 99% בחיים אפילו למשך 12 שעות וכי שיעור ההצלחה הגבוה מגיע לכל שערה ושתלה.

  במחקר המדעי שנחתם על ידי ד”ר ג’יי מת’יו שפורסם ב- SAFE HAIR TRANSPLANT FORUM כתב עת תעסוקתי מדעי של ISHRS, האיגוד הבינלאומי להשתלת שיער, שהגיע ל 100% שרידת שתלים בנסיבות מסוימות תוך שימוש ב Hypothermosol-FRS ו- ATP בפעולות השתלת שיער שנמשכו 6-12 שעות והוכח גם מבחינה מדעית כי 27-44% מאובדן השתלים התרחש כאשר נעשה שימוש במי אינפוזיה רגילים או תמיסות כמו Ringer Lactate לשמירה על השתלים.

  יתרה מזאת, הוכח באותו כתב עת כי הוספת סרומים כמו PRP לאחסון למעשה אינה משפיעה וכי PRP לא סייעה כלל בהישרדותם של השתלים, שכן PRP לא יכול להתאים בנסיבות אלה אלא רק כאשר הוא מוזרק לרקמה ותאי הטסיות ואינו פועל מחוץ לגוף.

  מרפאת Choiexpert משתמשת בפתרון Hypothermosol וגם ב ATP בהשתלת בכל שיער כסטנדרט להצלחה ושיעורי הישרדות גבוהים מאוד. פתרונות זולים כמו רינגר ומי מלח או אינפוזיה רגילים מביאים לתוצאות גרועות ואין להם מקום במרפאתנו. אין לבזבז את יכולת אזור התורם בכל מקרה.

  טיפול באזור התורם
  קרא עוד...

  PRP הוא הנפוץ ביותר לטיפול רפואי בהשתלת שיער בתחום שיפור מהיר של האזור התורם ואזור ההשתלה. מכיוון ששניהם מאפשרים הקלה מהירה הן באזור התורם והן באזור ההשתלה, הוא מסייע למטופל לחזור לחיי שגרה שלו מוקדם יותר. PRP הוחל בשימוש למטרת ריפוי פצעים או לשיפור בעיות בתחום הרפואה במשך שנים ארוכות. PRP הוא בעצם סרום שמצליח מאוד בתיקון הרקמה. אנו מיישמים אם טיפול זה כסטנדרט במיוחד לצורך החלמה מהירה של חורי המיקרו בשתל ובאזור התורם, הן לאזור התורם והן לאזור ההשתלה עד סוף הפחתת הסימנים.

  טיפול לאחר הליך 
  קרא עוד...

  השתלת שיער בטוחה ושימוש בספריי ATP: במדע הרפואה ה- ATP הוא מולקולת האנרגיה של התאים והיא נותנת חיים לתא. ה- ATP מתחיל להיות מיושם על אזור ההשתלה כ 4 שעות לאחר השתלת השיער ומוחל על האזור כל שעה למשך 3-5 ימים. ATP הוא גם אספקת האנרגיה של תאי שורש השיער כמו לתאים שלמים. יש להתחיל להזין שיער שהושתל מחדש באמצעות תרסיס באזור בו הם נמצאים.

  בתקופה כזו השתלים זקוקים ללחות ואנרגיה כדי שיוכלו לחיות. כאשר השתלים לא מוזנים דרך כלי דם כלשהו במשך 72 השעות הראשונות, ה- ATP הוא מקור ההזנה היחיד של השורשים המושתלים. בממוצע 30-40% מהשורשים המושתלים אינם יכולים לסבול 72 שעות ו והם נסוגים. המשמעות היא שהשורשים המושתלים מושכים את שורשי השיער אליהם תוך פרק זמן של 2-4 שבועות על מנת להציל את עצמם ולהיכנס שוב לשלב ייצור השיער.

  עם זאת 30-40% מהזקיקים המושתם אינם יכולים לייצר שורשים חדשים מכיוון שלא ניתן להזינם במהלך 72 השעות הראשונות והסיבוך הגדול ביותר שנראה ב- FUE עולה, כלומר, אזורי השתלה שנמצאו עבים במהלך ההשתלה הופכים דקים ורחוקים ממראה אסתטי בסוף תקופת התוצאה. ATP עם תכונת הזנה כאלה שומר על כל השיער המושתל חזק, עד כדי כך ששיעור השיער הצומח באופן ישיר מבלי שנהרס סביב 10% בתקופה הראשונה בחודש הראשון, ניתן היה להגדיל את שיעור זה עד 30% .

  השתלת שיער בטוחה
  English