השתלת שיער גוף 

או בשפה מקצועית BHT...

מה היא השתלת שיער גוף?

השתלת שיער גוף בקרקפת היא אפשרות לטיפול במקרים נרחבים של התקרחות עם קרקפת תורמת לקויה. אחד הגורמים המגבילים להשגת תוצאה מוצלחת הוא אזור התורמים המצומצם.

ב- ChoiExpert אנו ממליצים שימוש בשיער גוף כמקור חלופי לשיער במקרים כאלה. הוכח כי שיער גוף צומח זמן רב יותר כשהוא מושתל לקרקפת, כתוצאה מהשפעת דרמיס הקרקפת על השיער המושתל, המכונה השפעה על המקבל. כמובן ששיער גוף אף פעם לא יכול להיות זהה לשיער שחולץ מהקרקפת אך הם מועילים מאוד באותם מקרים בצפיפות גוברת. שיער זקן וחזה הם החלקים המועדפים ביותר להשתלת שיער מסוג זה.

אז האם תוכלו להשתיל שיער גוף לראש? התשובה היא כן. עם זאת, זה לא אומר שזה הולך להיות מושלם. התוצאות של השתלת שיער הגוף לראש אינם זהות, למעשה לא ניתן לבצע השתלת שיער מלאה בשימוש שיער גוף בלבד, מכיוון שלא ניתן להשיג צפיפות ואיכות מספקת בדרך זו.

 

זקיקי הזקן 

כמו בהשתלת זקן תקופת ההחלמה לאחר חילוץ הזקיקים היא 3 עד 7 ימים. מכיוון שהשיער אינו צומח שוב על האזור יתכן שהזקן יראה דליל יותר בשיעור 20-30% בלבד, אין פערים גלויים בהשתלת השיער, כל שתל מכיל זקיק שיער יחיד או כפול בדומה לשיער מהאזור התורם בקרקפת.

מכיוון שזקיקי הזקן דומים אך עדיין שונים במבנם, לא ניתן להשתמש בהם בקו השיער הקדמי. עם זאת, הם מאפשרים תוצאות טובות מאוד באזור האמצעי והעליון.

 

זקיקים מהחזה 

עוקבים בסגנון תקופת ההחלמה לאחר המיצוי היא 3 עד 7 ימים. מכיוון ששיער לא יוצא שוב על האזור החולץ, יתכן ויראה דליל בזקן. מכיוון ש הידלדלות לאחר חילוץ הזקיקים היא בשיעור 20-30% בלבד, היא לא משאירה פערים גלויים לזקן שלך שתלי זקן הם דומים לשתי שיער, אך כל שתל מכיל זקיק שיער יחיד או כפול.

מכיוון שזקיקי הזקן דומים אך עדיין שונים במבנם, לא ניתן להשתמש בהם בקו השיער הקדמי. עם זאת, הם מאפשרים תוצאות טובות מאוד באזור האמצעי והעליון.

בניגוד לשיער בראש, זקיקי החזה עשויים להיות מעוקלים לצד בצורה מעט מתולתלת מתחת לעור, ולכן יש לחלץ אותם בזהירות רבה מבלי לפגוע בזקיק. הוצאת זקיקי שיער מהחזה הוא הליך ממש תובעני וחייב להיעשות רק על ידי מנתחי שיער בעלי ניסיון רב. בסופו של דבר זקיקי שיער בחזה זו אופציה אך זו האופציה האחרונה שיש למנתח שיער.

הצעת מחיר מיוחדת לנרשמים עד סוף החודש

Days
Hours
Minutes
Seconds
מלא את הטופס כעת

    English