השתלת שיער בשיטת CHOI

שחזור שיער מינימום פולשני

השתלת שיער ב FUE CHOI

בשיטת השתלת שיער choi ניתן להשתיל את זקיקי השיער באופן ישיר, זו היא השיטה החדשה והמתקדמת ביותר נכון ל 2020 להשתלת זקיקי שיער.

בסגנון השתלת שיער CHOI ניתן להשתיל כמות זקיקים גדולה ביום טיפול אחד אשר לרוב מספקת את צרכי המטופלים שלנו בצורה הטובה ביותר, הזקיקים מושתלים בזה אחר זה באופן מבוקר תוך יצירת מראה טבעי לחלוטין ופולשנות מינימלית.

ב- ChoiExpert הרופאים שלנו מבצעים חילוץ זקיקים באופן ידני בשילוב חילוץ חשמלי בהתאם לצורכי המטופל. שילוב זה נותן לנו את האפשרות לבחור את דרך הטובה ביותר עבור כל מטופל ולמקסם את התוצאה.

שיטת השתלת השיער בה משתמשים רופאי צ’וי אקספרט היא השיטה מתקדמת יותר משיטות FUE ו- FUT קלאסיות.

כל זקיק שיער ממוקם בכיוון מסוים, בזווית ובעומק, תחת ייסום פרוטוקול טיפול קפדני ועל ידי שימוש בצ’וי אשר פיתוחו לתחום השתלות השיער תרם רבות לנראות מושלמת כאשר משלבים את הטכניקות CHOI + FUE.

בדרך זו כל התוצאות שלנו טבעיות במיוחד ועם אחוז גבוהה מאוד של צמיחת השיער המושתל, שכן אנו מבטיחים לכל מטופל למעלה מ 90% צמיחה בהתחייבות מלאה.

השערות המושתלות ממשיכות לצמוח לכל אורך החיים של המטופל ולעולם אינן נושרות כיוון שמבנה ה- DNA שלהן אינו מושפע מהתקרחות גנטית. הליך השתלת השיער מבוצע על ידי רופא בלבד.

DHI hair transplant

1. במהלך השתלת שיער CHOI, הרופא המומחה מעביר את השתלים שנאספו למזרק הצ’וי. השתל מוחדר בעדינות בתוך המחט חלולה המוצבת בקצה עט הצ’וי לקראת הזרקת הזקיק לאזור המקריח.

2. בהמשך מוחדרת המחט בזווית מדויקת של 40-45 מעלות לקרקפת על ידי הרופא, ואז מזריקים את השתל על ידי לחיצה על הבוכנה כלפי מטה.

3. במהלך ההליך, בדרך כלל משתמשים  ב 2-6 מזרקי צ’וי לכל מטופל, כאשר המכשיר מגיע במגוון גדלי מחט בכדי להתאים באופן מושלם לכל סוגי הזקיקים (לכל אדם זקיקים שונים בעובים ובצורתם). לשיטת צ’וי באופן טבעי יש יתרונותיה על פני טכניקת FUE הבסיסית הן ביכולת ליצור רמת צפיפות טובה יותר, בשליטה המוחלטת בכיוון צמיחת השיער, ובהליך פחות פולשני אשר מוביל לריפוי מהיר יותר בכ 50% לפחות מבשאר הטכניקות להשתלת שיער הקיימות.

היתרונות השתלת שיער בשיטת צ’וי 

בין היתרונות שצוינו על ידי מומחים מהשורה הראשונה לשיקום שיער:

זמן מופחת של השתלים מחוץ לגוף מבטיח מיקום חזק ובריא של השתלים ושיעורי הישרדות  גבוהים יותר של זקיקי השיער.

דימום מופחת במהלך יצירת האזור הנמען.

הפחתת הטראומה במהלך הטיפול בשתל, ובכך גרמת פחות נזק באספקת הדם לאזור המושתל.

החלמה מהירה בשלב שלאחר הניתוח, המטופל יכול לחזור במהירות לשגרת חייו.

לא צריך לגלח את האזור הנמען שכן מדובר בהליך מתאים יותר המאפשר זאת.

חסרונות השתלת שיער בטכניקת צ’וי 

החסרונות בהשוואה לשיטת ה- FUE הבסיסית כוללים:
  • הרופא ואנשי הצוות נחשפים לתקופת הכשרה ארוכת טווח כדי להתמחות בשימוש בטכניקה זו.
  • בדרך כלל מדובר בהליך יקר יותר בהשוואה לשיטות אחרות להשתלת שיער.
  • שיטה זו דורשת יותר תשומת לב כמו גם דיוק מירבי במהלך ההליך.
  • רק רופא שעבר התמחות בהשתלת שיער ב- צ’וי חייב לבצע את ההליך
מלא את הטופס כעת

    English