אודותינו

במרכז להשתלת שיער CHOIEXPERT מטרתנו היא להגשים את הציפיות שלך ולהבטיח את שביעות רצונך המלאה על ידי ביצוע יצירת אומנות של השתלת שיער באמצעות טכניקות הקצה בתחום.

צ’וי אקספרט היא רשת מרפאות בתחום האסתטיקה המתמחות בהשתלות שיער מכל סוג.
המרפאות הן בעלות ניסיון רב והם מספקות ללקוחותין מגוון פתרונות ברמה הגבוהה ביותר במחירים שווים לכל כיס.

קדמה טכנולוגית וחדשנות

בעידן שלנו קיימת מגמה טכנולוגית אשר הולכת ומתפתחת ככל שחולף הזמן, הדבר אינו שונה גם כאשר
מדובר בתחום של השתלות שיער. לכן, כדי להציע לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר שקיימים בתחום ועל מנת לספק מענה מקצועי לכל אותם אלו הסובלים, מנשירת שיער קרחת או דלילות שיער.

אנו רואים חשיבות בקיומה של הקדמה טכנולוגית ומתעדכנים בכל החידושים הקיימים. אנו מעמידים
לרשותכם ציוד ומכשור מתקדמים וכן עובדים עם שיטה להשתלת השיער שנחשבת לשיא הקדמה – FUE CHOI

בשיטה זו הרופא המטפל בוחר את זקיקי השיער הבריאים והחזקים ביותר. שיטה זו מאפשרת ליצור
צפיפות גבוה יותר משיטת ה FUE המסורתית החלמה מהירה יותר ומראה שיער טבעי ורך במיוחד.

העלית של אנשי המקצוע בתחום השתלות שיער

הצוות של ChoiExpert מורכב מאנשי מקצוע ורופאים מומחים בתחום השתלות שיער אשר שמים דגש על רב על מתן

שירות מותאם אישית לכל מטופל ומטופל. כמו כן, אנו עובדים עם מומחים בעלי שם עולמי הנחשבים לבין הטובים ביותר באירופה. המיומנות, הניסיון והמקצועיות הגדולה הם אלו המאפשרים לנו לספק תוצאות ברמה הגבוהה ביותר לכל מטופל ומטופל.

שירות בסטנדרט גבוה של איכות

היות ואנו מודעים לכך שנושאים כמו איבוד שיער, קרחת ודלילות שיער הנם רגישים לאין שיעור, אנו מקפידים עלהתאמה מלאה לצרכים שלכם ועל אירוח מפנק לכל אורכו של התהליך. כל הניתוחים נעשים בבתי חולים יוקרתיים כאשר רשת ChoiExpert נחשבת

לאחת מהמרפאות המובילות בתחום השתלות השיער ולה אלפי לקוחות מרוצים. המרפאה חברה באיגוד השתלות השיער האירופאי וכן באיגוד הבינלאומי והיא מציעה סטנדרטים גבוהים של איכות.

שירות מקצועי במחיר משתלם במיוחד

ChoiExpert מעמידה לרשותכם הצעות במחירים שיפתיעו אתכם ובנוסף את האפשרות לקבלת מימון מלא. כדי לשמוע פרטים נוספים או לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לחלוטין, צרו עמנו קשר ונשמח לטוות את הדרך להגשמת החלום שלכם.לרשת סניפים ביוון קפריסין ובאנגליה, לבחירתכם ולנוחיותכם המרבית.

השימוש באתר הנו בהתאם למסמך תנאי השימוש באתר (תקנון תנאי שימוש) – לאתרים להשתלת שיער טיפולים וניתוחים אסתטיים ובהתאם למסמך מדיניות הפרטיות – לאתרים להשתלת שיער, טיפולים וניתוחים אסתטיים.

אחד השלבים החשובים ביותר הוא האבחון והתכנון הנכונים לפני תחילת השתלת השיער שלך להם חלק בלתי נפרד בהצלחת הטיפול!

בצ’וי אקספרט אנו מבטיחים טיפול מלא לכל אורכו המתבצע 100% על ידי הרופא ואנו מתחייבים לתוצאות טבעיות איכותיות במיוחד

אנו משתמשים בציוד החדיש והמתקדם ביותר כמו מכשיר Choi המקורי, Hypothermosol & Atp בכדי ליצור שיעור שרידת שתלים מקסימלי עד 100% אנו משלבים חילוץ זקיקים ידני וממונע בכדי לאפשר לרופא לחלץ מספר רב של זקיקים של  תוך איזון מושלם ופולשנות מינימלית של האזור התורם, כל הליך מותאם אישית על פי הדרישות שלך.

צפה במרכז שלנו מבפנים

המרכז הרפואי האמריקאי AMC

מרכז רפואי מפואר במיוחד!

המרכז הרפואי האמריקני (AMC) הוא מתקן שירותי בריאות בתחום הבריאות המציע מגוון רחב של שירותים רפואיים. זה התחיל במקור כמכון לב וכלי דם מיוחד, המכונה מכון הלב האמריקני (AHI) המציע שירותי אבחון וקרדיולוגיה בינלאומית, שירותי מניעה ושיקום לבבי, כמו גם את כל הקשת של ניתוחי לב לב-לב. הוא הוקם בשנת 1999 כבית החולים הפרטי הראשון מסוגו בקפריסין ומאז 2001 הוא מקיים הסכם עם משרד הבריאות לקבל ולטפל בחולים המופנים על ידי המדינה.

בשנת 2004 הוענק למכון הלב האמריקאי תעודת ISO 9001-2000 מטעם ה- TUV ריינלנד / גרמניה, הנוגעת למערכת ניהול האיכות לתהליכי הכניסה, הטיפול והפריקה של המטופלים. התעודה נשמרה בהצלחה על ידי ביקורת שנתית. בשנת 2011 המכון עבר לחצריו החדשים והחל להציע מגוון שירותי בריאות; מכאן שתקן ISO 9001 -2008 תוקן לכיסוי כל המתקן (AMC) עד 2016.

היקף האישור מכסה כעת את התהליכים והשירותים הבאים: קבלת חולים, אבחון, טיפול, תהליכי שחרור ושירותים המוצעים על ידי בית החולים לבית החולים הצטרפות לרופאים. המשימה שלנו לספק את האיכות הגבוהה ביותר של טיפול לחולים נמשכת מעבר למסגרת הלא קלינית. שירותי המלונות של AMC, כולל שירותי המזון והמשקאות, הוענקו לתעודת ISO 22000 – 2005.

בנוסף, כל התהליכים, הנהלים והמערכות שלנו לבריאות הציבור ואושרות באמצעות מערכת ניהול הסיכונים שלנו, על סמך הסמכת ISO 18000 – 2007 הבינלאומית. הפעילויות, מתקני החלוץ המתקדמים בתחום הצוות והצוות הבינלאומי הבינלאומי של המרכז הרפואי האמריקני, הופכים אותו למרכז מצוינות ותורמים משמעותית בהעלאת הסטנדרטים של שירותי הבריאות בקפריסין ובאזור.

English