What We Do At ChoiExpert

השתלת שיער FUE CHOI מינימום פולשנית

השתלת שיער FUE (חילוץ יחידה פוליקולרית) היא טכניקה המערבת חילוץ יחידה זקיקית מהאזור התורם באופן פרטני וזו הסיבה שהיא נקראה כך.

ייעוץ רפואי - CONSULTATION

אחד הדברים החשובים ביותר להשגת התוצאה הטובה ביותר משיטת השתלת שיער fue הוא הייעוץ הבדיקה והתכנון הנכונים. היועצים שלנו יענו על כל שאלותיך ויתעקשו על הטיפול הנכון עבורך על מנת לתאם את הציפיות שלך.

במהלך הייעוץ אנו מעריכים את המקרה שלך תוך התחשבות בהיסטוריה המשפחתית הגנטית שלך, גילך וההיסטוריה הרפואית שלך, סולם הנורווד שלך, דילול השיער הקיים, יכולת אזור התורם שלך, והטיפולים שכבר ניסית. בחברת צ’ויקספרט אנו מאמינים כי יש ליידע את כל מטופל באופן מלא עד כמה ציפיותיו מציאותיות, מה ניתן לעשות ומה לא ניתן ומדוע, אנחנו נשאל אותך שאלות מקיפות בכדי לקחת את בחירת הטיפול הטובה יותר עבורך.

לא כולם מועמדים טובים להשתלת שיער לפעמים האזור התורם דליל או בגלל היותך בשלב מוקדם מאוד של נשירת שיער. במהלך הבדיקה נבדקים הקרקפת והשיער בהגדלה אשר מקלה על האבחון וחשפת חריגות שיער. צפיפות השיער וצפיפות הזקיקים מחושבים וקוטר השיער נלקחים בחשבון, מכיוון שהם ממלאים תפקיד חיוני מתכנית הטיפול.

ניתן להציג ולדון במקרים דומים לשלך, כך שתוכל לראות תוצאות של אנשים עם בעיה דומה. על פי אבחנה זו נוכל להמליץ על תרופות כלשהן שיכולות לעזור לך למקסם את תוצאת הטיפול שלך. החלטה לגבי שימוש בתרופות כמו מינוקסידיל או פרופסיה יכולה להביא לתכנון כירורגי שונה.

עיצוב קו השיער - HAIRLINE

לרוב לפני תחילת הליך השתלת שיער נתבקש להסתפר לאורך אחיד של 1 מילימטר.  בצ’וי אקספרט יש אפשרות לבצע את ההליך ללא תספורת כלל, הרופא מודד ומאבחן את האזור התורם ומכין תכנית טיפול ייחודית לכל מטופל.

באבחון צפיפות השיער, יש לקחת בחשבון את מספר השתלים בכל ס”מ ומספר השערות לכל קבוצת זקיקים מאזורי קרקפת שונים. הרופא דן עם המטופל בנוגע לעיצוב וגובה קו השיער, בהתחשב בגיל המטופל, התקדמות נשירת השיער שלו, מבנה הפנים וכמובן יכולת האזור התורם, שכן קו השיער לאחר הטיפול נשאר ואינו נושר לאורך כל חייו.

היעדים והציפיות של המטופל נלקחים בחשבון אך הרופא מתייעץ עם המטופל באפשרות הטובה ביותר תוך התחשבות במשתנים רבים. לאחר מכן מתחילים בעיצוב קו השיער החדש אותו ניתן לשנות בהתאם עד שהמטופל והרופא יגיעו להסכמה. לאחר אישור המטופל, קו השיער מצולם מנקודות מבט שונות ואפשר להתחיל בהליך.

יום ההליך - PROCEDURE DAY

היום מתחיל בארוחת בוקר קלה במלון ולאחר מכן קבלתך בברכה על ידי צוות המרפאה והיועץ שלך בקליניקה.

מיד אחרי פוגש את הרופא שבודק שוב את שאלון הבריאות שלך ומשוחח עמך שוב על העיצוב הרצוי. האחות שלך מדריכה אותך לחדר ההלבשה ומכינה אותך לקראת ההליך.

מספרת אותך אם יש צורך ואתה מוכן! ההליך מתחיל בהרדמה מקומית ולאחר מספר רגעים לא תרגיש כאב כלל. חילוץ הזקיקים יכול להימשך בין 1-3 שעות בהתאם למקרה. במהלך ההליך ניתן כמובן לקחת הפסקה לשירותים, לאכול, או סתם להתמתח מעט.

הכנות וחיטוי - Preparation

לפני שמתחילים בהליך השתלת שיער בחדרי הטיפול, אנו משתמשים רק במכשור מעוקר או חד פעמיים. תלוי בצרכים של כל סוג טיפול, ובנוגע להחלטות שהתקבלו במהלך הפגישה הניתוחית עם הרופא, החדר מוכן וכל המכשירים הדרושים מוכנים.

שימור הזקיקים - GRAFTS PRESERVATION

הפרמטרים המשפיעים באופן פוטנציאלי בשרידת השתלים נשלטים בקפידה על ידי השיפורים הטכנולוגיים האחרונים. זקיקי השיער נבדקים בעזרת מיקרוסקופ יחודי. לאחר מכן הם מופרדים באופן סלקטיבי ומועברים לצלחת פטרי המכילה תמיסת  היפוטרמוסול + ליפוזומלי, ומונחים מעל מכשיר קירור חשמלי בזמן החילץ.

חילוץ - EXTRACTION

חילוץ זקיקי השיער מתבצע בשיטת FUE ללא צלקות אות תפרים לאחר ההליך בשונה משיטת FUT 

השתלים מחולצים במצב שכיבה לצורך ניצול מקסימלי של האזור התורם. אנו משתמשים רק בכלים כירורגיים ברמה גבוהה וכלי חילוץ ידניים מינימום פולשניים.

גודל כלי חילוץ FUE (פאנץ’) משתנה בין 0.6 מ”מ ל- 1.0 מ”מ בהתאם לצרכי האזור התורם של כל מטופל. אנחנו מאמינים שחילוץ זקיקים אנכי ממזער את נזקי התורם ומייצר שתלים באיכות גבוהה יותר. בנוסף, השילוב של בקרת עומק, סוג הפאנץ’ (ידני או חשמלי) וגודל הפאנץ’ משתנה בהתאם למאפייני המטופל, והשילוב הוא ברוב הפעמים שמביא לסיכון מינימלי לפגיעה בזקיקים.

ב- Choiexpert אנו משתמשים בפרוטוקולים משלנו לחילוץ השתלים כיוון שאנחנו מכבדים את האזור התורם וכל זקיק שיער חשוב. זה מאפשר לנו למזער ולעיתים לאפס את הפחת במעבר השתלים לאזור הנמען.

למרות שהמהירות רחוקה ממהות המטרה שלנו, אצל חלק מהמטופלים ניתן לחלץ אלף שתלים או יותר לשעה מבלי ליצור כל נזק לאזור התורם. כחלק מהפרוטוקול הרפואי הייחודי שלנו שומרים בקפדנות על השארת כ 70 שיערות בסנטימטר מרובע באזור התורם סביב כל זקיק שאנו מחלצים! במהלך ההליך כל הפרמטרים של השתל נבדקים ומדווחים על ידי האחיות כך שבתום החילוץ הרופא יידע לדעת כמה זקיקים יוצרים שיערה אחת, זוגות, שלשות וכו.

מגבלות התורם ושימור השתל, כמו גם שמירה על הומוגניזציה, נבחנות בקפידה במהלך ההחלמה. על מנת להבטיח תוצאות בגישה זו לחילוץ ולשמירה על השליטה, אנו משלבים כלי חילוץ ידניים וחשמליים לפי הצורך של כל תורם. לאחר חילוץ השתלים, אזור התורם נחבש והמטופל מוכן להפסקת צהריים.

השתלה - IMPLANTATION

לאחר ארוחת הצהריים, הרופא ימקם את השתלים באזור המקריח לפי התוכנית עליה סוכם מראש.

בשונה משיטת FUE המסורתית, בטכניקת CHOI השתלים מושתלים באותו כיוון וזווית לפי המראה הקודם הטבעי. שתלים בגודל שונה מופרדים ומסודרים לפי המטרה שנקבעה ליצירת צפיפות וטבעיות. יחידות זקיקיות של שיערה אחת משמשות לאזור קו השיער הקדמי כדי להעניק מראה רך וטבעי.

שלב חשוב עליו אני שמים דגש בהשתלת השיער הוא שמירה על לחות הזקיקים תוך כדי העברתם לצורך שרידדתם המקסימלית על ידי שימוש בקופסת אחסון שתלת מיוחדת המספק מקום אחיזה נוח זמני עבורם בשלב הבא אנו מעבירים את הזקיקים למזרקי CHOI לקראת הזרקתם באזור הנמען.

טיפול לאחר הליך - POST OP CARE

לאחר ההליך מנקים ומחטאים את האזור ולאחר מכן, הרופא בודק בקפידה את האזור הנמען בכדי להיות בטוחים שמיקומי השתלים מושלמים עם סיום הטיפול הצוות מספק לך הוראות התנהלות לאחר ההליך.

ערכת טיפול המכילה תרופות לאחר הניתוח, גזה, חבילת קרח ובקבוק ספריי ATP ליפוזומלי. לאחר השלמת הצעדים הבאים למחרת, תחזרו למרפאה להסרת תחבושת וביקורת.

מלא את הטופס כעת

    English