אבחנה נכונה טיפול יעיל!

במהלך הבדיקה מאובחנים הקרקפת והשיער בהגדלה שמקלה על המזעור ועל חריגות השיער. צפיפות השיער, צפיפות הזקיקים מחושבים וקוטל השיער נלקחים בחשבון, מכיוון שהם ממלאים תפקיד חיוני מתכנית הטיפול. ניתן להציג ולדון במקרים דומים לשלך, כך שתוכל לראות תוצאות של אנשים עם בעיה דומה. נמליץ בנוסף על טיפולים מונעי התקרחות שיכולות לעזור לנו ולך למקסם את תוצאת הטיפול שלך. החלטה לגבי שימוש בתרופות כמו מינוקסידיל, פינסטרייד, דוטסטריד יכולה להביא לתכנון כירורגי שונה

ב- צ’וי אקספרט אנו מאמינים כי יש להתנהל בשקיפות מלאה מול כל מטופל ולהעריך עד כמה הציפיות שלו ריאליות, מה ניתן לעשות ומה לא אפשרי ומדוע, לבסוף אנו מנסים לעזור לו לקחת לעצמו את הבחירה הטובה יותר. לא כולם מטופלים מתאימים להשתלת שיער בגלל אזור תורם רע או בגלל שלב התקרחות מוקדם מאוד.

האבחון הנכון הוא המפתח להצלחה
אחד הדברים החשובים להשגת התוצאה הטובה ביותר מהשתלת שיער הוא הייעוץ והבדיקה הנכונים.

היועצים שלנו יענו על כל השאלות שלך וימליצו על הטיפול המתאים ביותר להשגת הציפיות שלך. במהלך הייעוץ אנו מעריכים את המקרה שלך תוך התחשבות בהיסטוריית ההתקרחות הגנטית במשפחה שלך, גילך וההיסטוריה הרפואית שלך, סולם נורווד (שלב ההתקרחות) שלך, דילול השיער הקיים, יכולת האזור התורם שלך והטיפולים שכבר ניסית בעבר.

English